Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

11. 4. 2013Tisková zpráva

Nejkrásnější Slovenka bude jezdit Opelem ADAM!

18. ročník prestižní soutěže krásy MISS SLOVENSKO 2013 finišuje: Už tuto neděli 14. dubna bude Slovensko znát svoji novou královnu krásy. Ve finále MISS SLOVENSKO 2013 je dvanáct krasavic – ať už ale nakonec porota rozhodne jakkoli, jedno je jisté už nyní: Nejhezčí Slovenka bude jezdit Opelem ADAM!
Miss Slovakia

Říká se, že ženská krása má milióny variací… a jen o maličko méně podob má nový Opel ADAM: Zájemci mohou vybírat z více než 61 000 exteriérových a 82 000 interiérových verzí. Určitě i proto se stylový minimodel Opel ADAM stal hlavní cenou slovenské soutěže krásy. „Málokterý model automobilového trhu by lépe ladil s filozofií soutěže MISS SLOVENSKO,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení značky Opel. „Svěží image, neskrývaná vitalita, dokonalost v každém detailu – to jsou atributy společné jak našemu modelu ADAM, tak všem uchazečkám o korunku královny krásy!“

MISS+ADAM na Autosalónu Bratislava

Na internetových stránkách MISS SLOVENSKO 2013 (www.forza.sk) je možné se letmo seznámit s dvanácti finalistkami soutěže. Jak to ale bude vítězce slušet s jejím vozem Opel ADAM bude možné posoudit až během prvního dne bratislavského Autosalónu (úterý 23. Dubna), kdy si na stánku značky Opel nová slovenská královna krásy slavnostně převezme svého čtyřkolového přítele.