TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s. – Kontaktní informace

TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s. – Kontaktní informace

TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s. – Kontaktní informace

TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s.

Černokostelecká 621/122
108 00, Praha 10

IČO: 26140217
DIČ: CZ26140217

tel.: 220 416 300
e-mail: opel@auto-staiger.cz

Otevírací doba

PRODEJ nových a ojetých vozů

pondělí - pátek:

8.00 – 19.00

 

sobota:

8.00 – 14.00

 

SERVIS A ND

pondělí - pátek:

7.00 – 19.00

 

sobota:

8.00 – 14.00

Výpis z Obchodního rejstříku

Výpis z obchodního rejstříku
Registrace DPH
Dopis o přejmenování společnosti

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6294

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozdějí do 48 hodin.

 

VEDENÍ FIRMY

Předseda představenstva Miroslav Procházka 220 416 301
m.prochazka@auto-staiger.cz
Sekretariát,
asistentka předsedy představenstva:
Gabriela Wildová 220 416 300, 606 763 169
g.wildova@auto-staiger.cz
Obchodní ředitel Antonín Laufka 220 416 303, 728 981 498
a.laufka@auto-staiger.cz
Technický ředitel Oldřich Vacek 220 416 302, 606 648 119
o.vacek@auto-staiger.cz

Recepce

Recepce: 220 416 333

Klientské centrum

Klientský servis: Tereza Smekalová 220 416 306, 778 480 581
t.smekalova@auto-staiger.cz
Klientský servis: Jana Pěničková 220 416 307, 724 839 966
j.penickova@auto-staiger.cz

Marketing

Marketing: Radka Tůmová 220 416 300, 778 480 508
marketing@auto-staiger.cz

Ekonomické oddělení

Hlavní účetní: Lenka Kuderová 220 416 304, 724 532 200
l.kuderova@auto-staiger.cz

Recepce servisu + pokladna

Pokladní – 1.směna: Zuzana Zemanová 220 416 333
Pokladní – 2.směna: Sandra Kořínková 220 416 333

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ

Vedoucí prodeje nových vozů: Martin Tomáš 220 416 345, 607 501 905
prodej.opel@auto-staiger.cz
m.tomas@auto-staiger.cz
Fleet prodejce: Ivan Pergler 220 416 311, 602 364 498
i.pergler@auto-staiger.cz
     
Prodejce nových vozů: Radek Svoboda 220 416 346, 725 883 425
r.svoboda@auto-staiger.cz
Prodejce užitkových vozů: Radek Sobota 220 416 348, 602 687 488
r.sobota@auto-staiger.cz

PRODEJ OJETÝCH VOZŮ

Vedoucí prodeje ojetých vozů: Jan Sasín 220 416 398, 724 639 513
j.sasin@auto-staiger.cz
Prodejce ojetých vozů: Věra Míšková 220 416 399, 724 268 721
v.miskova@auto-staiger.cz
Prodejce ojetých vozů: Michal Hlinka 220 416 397, 725 966 391
m.hlinka@auto-staiger.cz

PRODEJ ND A AP

pultový prodej: 220 416 385
skladnici@auto-staiger.cz
sklad: Kateřina Kyselová , 724 026 656
k.kyselova@auto-staiger.cz
velkoobchod náhradních dílů: velkoobchodnd@auto-staiger.cz

SERVIS

Vedoucí servisu:

Martin Sládek

220 416 330, 602 245 288
m.sladek@auto-staiger.cz
Asistentka servisu:

Soňa Patočková

220 416 355
s.patockova@auto-staiger.cz
Objednávky servisu: Zuzana Zemanová, Sandra Kořínková 220 416 355
servis.opel@auto-staiger.cz
Garanční technik, OPEL půjčovna: Tomáš Socha 220 416 331, 606 763 163
t.socha@auto-staiger.cz
Servisní technik: Petr Zajíc 220 416 336, 724 867 439
p.zajic@auto-staiger.cz
Servisní technik: Jaroslav Košata 220 416 334, 602 668 546
j.kosata@auto-staiger.cz
Servisní technik:    
Servisní technik, pojistné události: Bc.Tomáš Burian 220 416 335, 724 867 434
t.burian@auto-staiger.cz

ZABEZPEČENÍ OBJEKTU

Bezpečnostní agentura ALWAS MATY: 220 416 321

 

Kontaktní formulář